Автошкола Світлофор Корисна інформація На Чому Краще Вчитися Керувати Автомобілем?

На Чому Краще Вчитися Керувати Автомобілем?

Перш ніж приступити до практичної частини вивчення керування автомобілем, багато хто задається питанням, на чому краще вчитися водити. У нашій автошколі “Світлофор” це одне з найпопулярніших питань від учнів Тому в цій статті ми розглянемо різницю навчання на автомобілях з автоматичною коробкою та механічною, з різним типом приводу, нових або старих машинах, а також габарити. Все це допоможе Вам визначитися з вибором, який надалі допоможе самостійному кермуванню.

«Механіка» чи «автомат»

«механіка» чи «автомат»

Нещодавно в Україні стало можливим навчатися і складати іспити не тільки на авто з механічною коробкою передач, а й з автоматичною. І можна зрозуміти тих, хто спочатку хоче вибрати автомобіль для навчання водінню з автоматичною трансмісією: вона набагато простіше, і не потрібно відволікатися на перемикання передач спочатку, коли лякають сторонні автомобілі, пішоходи, а знаки і правила ще не закріпилися в пам’яті.

Незважаючи на це багато наших учнів обирають навчання на автомобілях з механічною коробкою передач. Інструктори нашої автошколи також здебільшого підтримують таке рішення. Перевчитися на керування «автоматом» не буде складним завданням, а вміння їздити на механіці це класика.

Так що при відповіді на це питання потрібно враховувати свої власні побажання, те, який автомобіль вже чекає на Вас в гаражі або салоні, або те, що ви хочете отримати від водіння в майбутньому. Адже немає, наприклад, спортивних машин із автоматичною коробкою передач.

Тип приводу

Існує три типи приводу: передній, задній та повний. В Україні практично немає автошкіл, де ви могли б вибрати автомобіль з повним приводом, оскільки їх зміст недоцільний. Тож ми розглянемо два перші типи.

По-перше, варто сказати, що ви не помітите різниці між ними, проїжджаючи міськими вулицями, або на трасі на невисокій швидкості. Задній привід впливає на швидкість “ривка з місця” або при різкому розвороті. Тому, на наш погляд, слід вибрати машину для навчання з переднім приводом, і тільки у випадку, якщо ви претендуєте на Гран-прі у «Формулі-1», можна окремо взяти курси з екстремального водіння. У нас в автошколі є досвідчені інструктори, які спеціалізуються на такому водінні. Врахуйте, що у Запоріжжі таких фахівців небагато.

В іншому, передній привід дозволить Вам відчувати рух автомобіля, почуватися впевнено навіть на слизькій дорозі або на нерівній трасі, що звивається (на таких авто легше здійснювати дрібні маневри).

Новий чи старий автомобіль

новий чи старий автомобіль

Єдина різниця між старим та новим автомобілем полягає в тому, що старі авто можуть дати Вам певний досвід, після якого будь-яка машина стане легкою до освоєння. Чи потрібний Вам такий досвід та певний «екстрім», вирішувати Вам.

За законом України (ПДР), у будь-якому навчальному автомобілі мають бути педалі для інструктора, а на даху чи задньому склі красуватися трикутник із буквою «У» у центрі. Це підкаже оточуючим, що Ви новачок на дорозі, і допоможе уникнути аварійних ситуацій за допомогою інструктора.

А загалом автомобілі різних марок мають свої відмінності, і в будь-якому випадку доведеться звикати до свого, тільки якщо Вам не пощастило, і Ви знайшли інструктора з ідентичним. Тому не соромтеся і питайте інструкторів нашої автошколи «Світлофор», на яких машинах проводиться навчання.

Габарити

Цей пункт в основному стосується представниць прекрасної статі, адже стереотипно вважається, що вони віддають перевагу маленьким авто. Ми вважаємо, що будь-якому водієві слід вчитися керувати машиною середніх розмірів. Адже в такому випадку різниця між середнім і маленьким, або середнім і великим автомобілем буде не така значна, і Ви швидко звикнете і відчуєте будь-який з них.

У підсумку

Який би автомобіль Ви не вибрали, головне – пам’ятати про Правила Дорожнього Руху, бути уважними, не поспішати почуватися асом кермування, і робити все це із задоволенням. Інструктори нашої автошколи «Світлофор» допоможуть Вам не лише в освоєнні різних видів автомобілів, а й розібратися у певних нюансах.

Рекомендуємо почитати